مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع انبوه کشمش عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین روش خشک کردن برای کشمشعمده فروشی کشمش عمده

کشمش، میوه خشک شده دانه های انگور است. تاکستان های فراوان انگور در ایران باعث شده است که کشمش به صورت انبوه در ایران تولید شود و به کشورهای مختلف صادر شود و در ایران نیز توزیع گردد. خرید کشمش عمده باعث صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل و همچنین کاهش قیمت بسته بندی، شده و به صرفه ترین روش خرید برای مصرف کنندگان به حساب می اید.

توزیع انبوه کشمش عمده

بهترین روش خشک کردن برای کشمش

بهترین روش خشک کردن برای کشمش به طور کلی سه نوع کشمش در بازار مصرفی ایران وجود دارد. کشمش سبز که به عنوان آجیل مصرف می شود، کشمش پلویی یا سیاه که در تهیه غذا و دسر مورد استفاده قرار می گیرد و نوع سوم مویز است که مانند آجیل مصرف می شود و حاصل خشک کردن انگوری به نام شاهانی است.

برای خشک کردن انگور و تهیه کشمش روش های متفاوتی وجود دارد که عبارتند از روش آفتاب خشک، روش سایه خشک و روش تیزابی که بهترین روش ها روش طبیعی خشک کردن با آفتاب و یا در سایه است که هیچ گونه ماده شیمیایی به انگور اضافه نمی شود. در ادامه روش های خشک کردن انگور را بیان می کنیم.

در روش آفتاب خشک، خوشه های انگور در آفتاب قرار گرفته و خشک می شوند. هرچه آفتاب گرمتر باشد خشک شدن انگورها سرعت بیشتری دارد. کشمش آفتاب خشک را به نام کشمش پلویی می شناسند، رنگ این کشمش قرمز است، کیفیت آن بسیار خوب و طعم آن عالی است.

در روش سایه خشک، خوشه های انگور بر روی بند و طناب قرار گرفته و در جایی بدون نور قرار می گیرند. انگورها توسط جریان هوا خشک می شوند. در این روش رنگ انگور سبز باقی می ماند چرا که آفتاب نمی خورد. ارزش تغذیه ای این نوع کشمش بسیار خوب است.

کشمش تیزابی همان گونه که از نامش مشخص است با تیزاب خشک می شود. تیزاب فرآیند خشک شدن را سرعت می دهد. محلول تیزاب منافذی بر روی دانه های انگور ایجاد کرده و باعث خشک شدن سریع دانه ها می شود. روغن موجود در تیزاب باعث می شود سطح کشمش ها چرب بوده و نیمه براق باشد. رنگ این کشمش نیز زرد مایل به قهوه ای است.

عمده فروشی کشمش عمده

عمده فروشی کشمش عمده امروزه مراکز اینترنتی زیادی به توزیع کشمش می پردازند. با توجه به اطلاع مردم از خواص کشمش، مصرف آن به جای قند برای افراد مبتلا به دیابت، تهیه کیک و شیرینی تقاضای مصرف کنندگان افزایش یافته و فروش کشمش با کیفیت، مطابق سلیقه آن ها صورت میگیرد. اگر قصد خرید کشمش به صورت عمده را دارید، می توانید هر میزان از سفارش خود به روش های مختلف اینترنتی و تلفنی ثبت کنید. سفارشات شما از بهترین انواع کشمش تهیه و به دست شما خواهد رسید

محمد یاسین شیرزادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *