مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم کشمش تیزابی ملایر صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تولید کشمش تیزابیتوزیع کشمش تیزابی ملایر صادراتی

کشمش تیزابی ملایر صادراتی یکی از بهترین کشمش های ایران زمین است که در اکثر شهرهای جهان مخاطبان بسیار زیادی را به خود جذب نموده است. در کشور عزیز ایران ملایر و تاکستان هستند که حرف اول را در صادرات کشمش ملایر می زنند. کشمش ملایر سرشار از آهن، پتاسیم، کلسیم، ویتامین و آنتی اکسیدان است که گونه های متفاوتی دارد. شهر ملایر قسمت اعظمی از صادرات کشمش ایران را بر عهده داشته و در بازارهای جهانی حرف اول را می زند. کشمش ملایررا هماننند سایر کشمش ها از باغات انگور درست می کنند. ابتدا انگورها را از باغات مختلف چیده و سپس شستشو میدهند و بعد از آن با ترکیب با محلول های مختلف کشمش های تفاوتیب را به دست می آورند.

خرید مستقیم کشمش تیزابی ملایر صادراتی

روش تولید کشمش تیزابی

روش تولید کشمش تیزابی .کشمش تیزابی طرز تهیه نسبتا سختی دارد این کشمش هر ساله در ماه های شهریور ماه تا اواخر مهر ماه اماده برداشت میشود.پس از برداشت انگور در ماه های مذکور این انگور ها در سبد های مخصوص قرار میگیرند و در محلول تیزاب فرو میروند. و پس از 6 الی 7 روزاماده خشک شدن میشوند.وسپس بر روی زمین های کشاورزی به صورت مرتب قرار میگیرند به طرزی که بر روی هم انباشت نشوند . تا تمام قسمت های انگور به صورت کامل و مرتب خشک شوند. کارخانه پخش و توزیع و فروش کشمش تیزابی ممتاز ملایر حدود 6 الی 8 روز به طول می انجامد تا این کشمش ها به ور کامل در مقابل نور خورشید خشک شوند و کشاورزان اغلب این کشمش را با نام سبزه نیز میشناسند . کشمش های خشک شده پس از خشک شدن به کارخانه ها انتقال داده میشوند

توزیع کشمش تیزابی ملایر صادراتی

توزیع کشمش تیزابی ملایر صادراتی توزیع کشمش و خرید کشمش وفروش کشمش تیزابی ممتاز ملایر با بهترین قیمت و کیفیت بار و ارسال به تمام نقاط کشور با گارانتی 4 ساعته کالا بعد از تحویل کشمش تیزاب از جمله کشمش های صادراتی و ارز اور کشور ایران میباشد که هر ساله ارز اوری خوبی برای دولت ایجاد میکند.کشمش تیزابی طرز تهیه نسبتا سختی دارد این کشمش هر ساله در ماه های شهریور ماه تا اواخر مهر ماه اماده برداشت میشود.پس از برداشت انگور در ماه های مذکور این انگور ها در سبد های مخصوص قرار میگیرند و در محلول تیزاب فرو میروند. و پس از 6 الی 7 روزاماده خشک شدن میشوند.وسپس بر روی زمین های کشاورزی به صورت مرتب قرار میگیرند به طرزی که بر روی هم انباشت نشوند . تا تمام قسمت های انگور به صورت کامل و مرتب خشک شوند. کارخانه پخش و توزیع و فروش کشمش تیزابی ممتاز ملایر حدود 6 الی 8 روز به طول می انجامد تا این کشمش ها به ور کامل در مقابل نور خورشید خشک شوند و کشاورزان اغلب این کشمش را با نام سبزه نیز میشناسند . کشمش های خشک شده پس از خشک شدن به کارخانه ها انتقال داده میشوند و در ان جا توسط سورتینگ های لیزری دم گیری میشوند و پس از شست و شو اماده بسته بندی میشوند یا به صورت فله ای یا عمده به کشور های هدف صادر میشوند.کشمش تیزابی در کنار دو کشمش دیگر یعنی افتابی و انگوری بیشترین حجم صادرات را به 100 کشور دنیا دارد .

محمد یاسین شیرزادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *