مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولید کشمش صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشمش صنعتی چه مزایایی دارد؟مرکز عرضه کشمش صنعتی

تولید کننده کشمش صنعتی این محصولات را به صورت فله ای یا بسته بندی شده به بازار ارائه می دهد و از آنجایی که برای تهیه این محصولات از انگور های با کیفیت های مختلف استفاده می نمایند، کیفیت عرضه محصولات با یکدیگر تفاوت بسیار زیادی دارد و برای هر محصول قیمتی متفاوت در نظر گرفته می ‌شود.

شرکت تولید کشمش صنعتی

کشمش صنعتی چه مزایایی دارد؟

کشمش صنعتی چه مزایایی دارد؟ همان طور که مستحضر هستید تولید کشمش در ایران در حجم ‌های بسیار زیادی انجام می ‌پذیرد به نوعی که بعد از فرش و پسته، کشمش جزو سومین محصول صادراتی غیرنفتی کشور می باشد که سالانه مقدار بسیار زیادی از این محصول تولید و روانه بازار های صادراتی می ‌شود.

کشمش در واقع فرآورده خشک شده از انگور است که با استفاده از ارقام مختلف و با شیوه‌ های متفاوتی تولید می گردد. از این رو این محصول انواع متفاوت و گوناگونی به خود اختصاص می ‌دهد و در یک دسته بندی کلی می توان انواع کشمش های مورد استفاده را در نمونه ‌های کشمش سبز قلمی، کشمش زرد قلمی، کشمش آفتابی، کشمش پلویی و کشمش تیزابی دسته‌بندی کرد و هر یک از این محصولات به شیوه‌ های مختلفی تولید می شوند.

علاوه بر این تقسیم بندی کشمش، این محصولات در نمونه‌ های سنتی و صنعتی نیز معرفی می ‌شوند که در این مورد نحوه فرایند های خشک کردن کشمش کاملاً متفاوت است. کشمش های صنعتی دارای مزیت ‌های بسیار بیشتری در قیاس با نمونه ‌های سنتی هستند و یکی از مهمترین ویژگی ‌های آنها در قیمت مناسب این محصولات دیده می ‌شود. علاوه بر این موضوع در روش های تولید صنعتی انگور های تحویل شده به کارخانه های فرآوری با کمترین میزان دخالت، شسته می ‌شوند و در مرحله بعد غربال و بسته بندی می گردند و از نظر بهداشتی بیشترین کیفیت را به خود اختصاص می ‌دهند.

مرکز عرضه کشمش صنعتی

مرکز عرضه کشمش صنعتی

عرضه کشمش صنعتی در مراکز حضوری و اینترنتی در سال ‌های اخیر در حجم های بسیار زیاد انجام پذیرفته است و بر مبنای همین موضوع این محصول به کشور های اروپایی و کشور های حوزه خلیج فارس با رعایت استاندارد های لازم ارسال می گردد.

عرضه کشمش صنعتی به دیگر کشور ها از نظر اقتصادی اهمیت بسیار زیادی دارد و باعث می‌ شود که تولید کنندگان بتوانند در حجم ‌های بسیار بیشتری این محصولات را تولید و به بازار ارائه دهند.

عرضه کشمش صنعتی در بستر وب سایت های اینترنتی در سال ‌های اخیر نسبت به دیگر روش‌ ها گسترش بسیار بیشتری پیدا کرده است زیرا در این فرآیند ها از ایجاد واسطه‌گری های مختلف جلوگیری می ‌شود و در نهایت محصول با ارزانترین قیمت در اختیار بازرگانان های صادراتی قرار می ‌گیرد.

محمد یاسین شیرزادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *