مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادرات کشمش تیزابی طلایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مصرف کشمش برای چه افرادی مضر است؟تولید کننده عمده کشمش تیزابی طلایی

از زمان‌های قدیم انگور را در زیر زمین های خانه ها بر روی بند هایی آویزان می کردند تا کشمش تولید شود . اینگونه انگورها با از دست دادن ۸۰ درصد از آب خود به مرور زمان تبدیل به کشمش های مرغوبی می‌شدند . امروزه به خاطر این که این فرایند طولانی مدت است ؛ منسوخ شده است . امروز با استفاده از تیزاب به میزان مناسب در فرآوری کشمش تیزابی طلایی و انواع دیگر کشمش های تیزابی فعالیت می شود .

شرکت صادرات کشمش تیزابی طلایی

مصرف کشمش برای چه افرادی مضر است؟

مصرف کشمش برای چه افرادی مضر است؟

کشمش تیزابی برای بیماران دیابتی جایگزین مناسبی برای قند است و در کنترل فشارخون موثر است . کشمش تیزابی موجب بهتر کار کردن دستگاه گوارش می شود و یبوست را بهبود می بخشد . کشمش تیزابی از بروز انواع سرطان ها جلوگیری می کند . به خاطر وجود داشتن آنتی اکسیدان فراوان عفونت های بدن را خوب میکند . کشمش تیزابی به کنترل وزن کمک می‌کند و انرژی زیادی را برای بدن فراهم می کند.

در زنان باردار خوردن کشمش باعث افزایش کلسیم می‌شود و این امر مانع از پوکی استخوان و یا آسیب رسیدن به دندان‌ها می‌شود ؛ اما مصرف بی رویه آن در زمان بارداری موجب می‌شود که فرد دچار قند خون بارداری شود . پس در هنگام استفاده از آن باید احتیاط کرد .

تیز آب یک نوع اسید است که برای خشک شدن سریع تر انگور در آن به کار برده می‌شود . عموما دو نوع کشمش تیزابی وجود دارد : کشمش تیزابی با گوگرد که رنگ آن روشن است و بیشتر تولید می‌شود ، کشمش تیزابی بدون گوگرد که به آن کشمش خرمایی نیز گفته می‌شود و مناسب برای برای صادرات به کشورهای دیگر است .

بزرگترین تولید کننده کشمش در جهان ایران است و آمار صادرات آن در جهان بی نظیر می باشد . شهر کاشمر تولید کننده کشمش سبز در ایران و جهان است . ملایر نیز قطب تولید کشمش پلویی در انواع مختلف در ایران است . البته دیگر شهرهایی همانند : ملکان ، بناب ، زنجان ، قوچان ، قزوین و دیگر شهرها به تولید کشمش در انواع و اقسام آن مشغول هستند و در این صنعت نقش ایفا می کنند .

تولید کننده عمده کشمش تیزابی طلایی

تولید کننده عمده کشمش تیزابی طلایی

قیمت کشمش ثابت نیست و از عوامل گوناگونی تأثیر می پذیرد . علاوه بر کیفیت محصول ، نرخ ارز جهانی ، کیفیت بسته بندی و حتی محل تولید کشمش در قیمت نهایی آن تاثیر دارد . صادرات کشمش به کشورهای همسایه و بخصوص اروپا در چند سال اخیر روند رو به افزایشی داشته است . تهیه کشمش هم به صورت حضوری و در فروشگاه ها و هم به صورت غیر حضوری از طریق اینترنت و سایت ها امکان پذیر است .

محمد یاسین شیرزادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *