مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده عمده کشمش زرد آفتابی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید کشمش زرد آفتابیپخش انبوه کشمش زرد آفتابی

کشمش زرد آفتابی یکی از محبوب ترین کشمش ها در کشور و خارج از کشور می باشد، همین موضوع باعث رونق تولید و صادرات کشمش توسط کشاورزان ایرانی به خارج از کشور می شود. کشور ایران جایگاه سوم پس از کشور های ترکیه و آمریکا در صادرات کشمش را دارا می باشد. و با صادرات کشمش، صادر کننده کشمش ارز قابل توجهی به اقتصاد کشور تزریق می کند.

صادر کننده عمده کشمش زرد آفتابی

مراحل تولید کشمش زرد آفتابی

مراحل تولید کشمش زرد آفتابی زمانی که هر نوع انگوری از طریق گرما و نور آفتاب خشک شود به آن کشمش، کشمش آفتابی می گویند. کشمش آفتابی کیفیت و مزه بسیار خوبی دارد. و برای مصرف روزمره ماده غذایی بسیار خوبی است. مراحل تولید کشمش زرد آفتابی را در زیر توضیح می دهیم؛

  • در ساخت کشمش زرد آفتابی ابتدا بعد از اینکه انگور به طور کامل رسیده شد، چیده خواهد شد. در برخی مناطق خوشه های انگور را بر روی پارچه ای بزرگ پهن می کنند تا به مرحله خشک شدن کامل برسد.
  • و در برخی مناطق نیز خوشه ها را به میله هایی وصل می کنند و در زیر نور آفتاب قرار می دهند و معمولا بین ۱۵ تا ۲۰ روز طول می کشد تا کشمش آفتابی تولید شود. به دلیل اینکه با نور آفتاب خشک می شود، به آن کشمش آفتابی می گویند.

برای عرضه کشمش به مشتری به مراحل بالا اکتفا نمی شود، و می توان موضوع تمیز کردن و بسته بندی کردن کشمش ها را نیز در زمره یکی از مراحل تولید قرار داد. زیرا بدون تمیز کردن و یا بسته بندی نمی شود کشمش را روانه بازار کرد.

پخش انبوه کشمش زرد آفتابی

پخش انبوه کشمش زرد آفتابی بعد از تولید انبوه کشمش آفتابی پخش کشمش یکی از کار های مهم است که معمولا به دست شرکت های پخش کننده که در این کار تخصص لازم را دارا می باشند انجام می شود. آنها کشمش ها را به صورت عمده و با قیمت مناسب از تولید کنندگان خریداری می کنند.

معمولا برای صادرات کشمش هارا در بسته بندی های مشخص از نظر وزن در کارتن های مخصوص می ریزند و آنها را به کشور های همسایه صادر می کنند. اما پخش انبوه کشمش در کشور کمی با مراحل پخش آن در خارج از کشور متفاوت است، و کشمش ها پس از تولید به دو صورت فله و بسته بندی شده به بازار عرضه می گردد.

در نوع بسته بندی شده کشمش ها با وزن مشخص و قیمت مشخص به فروش می رسد. اما در نوع فروش فله کشمش ها با قیمتی مشخص و معمولا کمتر از بسته بندی ( به دلیل عدم هزینه برای بسته بندی ) به مصرف کنندگان عرضه می شود. اما اگر شرکت پخش کننده معتبری باشد در کیفیت دو نوع فله و بسته بندی تفاوتی وجود نخواهد داشت.

محمد یاسین شیرزادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *