مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده کشمش زرد آفتابی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشمش زرد آفتابی چگونه تولید می شود؟عمده فروشی کشمش زرد آفتابی

کشمش بهترین گزینه برای تامین انرژی مورد نظر می باشد زیرا با مصرف آن سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد که این امر سبب افزایش انرژی می شود و در نهایت فرد را از خستگی دور می سازد.

صادر کننده کشمش زرد آفتابی برای راحتی کار مشتری باید محصولات بسته بندی خود را به تمام مراکز خرید و بازار فروش عرضه کنند تا افراد به راحتی و بدون دردسر نیاز خود را تأمین نمایند و بعد از مصرف از فواید آن بهره مند شوند.

صادر کننده کشمش زرد آفتابی

کشمش زرد آفتابی چگونه تولید می شود؟

کشمش زرد آفتابی چگونه تولید می شود؟ اولین قدم برای تولید کشمش زرد آفتابی، خرید انگور مورد نظر می باشد که فرد بعد از خرید باید دانه های خراب و فاسد را از آن جدا کند و مابقی را با خوشه بشوید طوری که تمام آلودگی های آن از بین رود.

بعد از خشک شدن شاخه انگور را روی طنابی که در حیاط به دیوار بسته شده است آویزان کنید تا با تابیدن نور آفتاب به آن کاملا خشک و بدون رطوبت شود و برای این که زود تر خشک شود بهتر است مقابل نور آفتاب قرار داد و شب آن ها را جمع کرد.

این عمل حدود پنج الی هفت روز به طول می انجامد که برای تست اطمینان خشک شدن آن کافی است مقداری شاخه انگور را تکان دهید اگر به راحتی از آن جدا شد بدانید کاملا خشک شده است و آماده مصرف می باشد که برای جلوگیری از خرابی بهتر است کشمش را در ظرف سربسته ریخت و درب آن را محکم بست سپس در جای خشک و خنک قرار داد.

همین طور می توان انگور ها را از شاخه جدا کرد و دانه دانه آن ها را روی پارچه تمیزی که در مقابل نور آفتاب پهن شده است ریخت تا با تابش نور خورشید خشک شوند و بهتر است با فاصله معین روی پارچه ریخت تا در هنگام خشک شدن بهم نچسبند و زمانی آماده مصرف می باشد که هیچ گونه رطوبتی نداشته باشند که معمولا این عمل حدود سه الی پنج روز طول می کشد

عمده فروشی کشمش زرد آفتابی

عمده فروشی کشمش زرد آفتابی عمده فروش کشمش برای جلب اعتماد مشتری باید از محصولات درجه یک، با کیفیت و مرغوب استفاده کنند تا افراد همیشه از آن جا خرید کنند و بهتر است از کشمش زرد آفتابی بسته بندی و فله برای فروش استفاده کنند تا افراد با توجه به نیاز خرید کنند.

عمده فروشی برای اطمینان مشتری می تواند کنار بسته ارزش غذایی، شرایط نگه داری، موارد مصرف، طرز تهیه، خواص و فواید آن، مواد مغذی و املاح معدنی، کالری موجود در آن، خاصیت دارویی و درمانی را درج نمایند تا افراد با بررسی اطلاعات از خرید خود اطمینان حاصل نمایند.

عمده فروشی ها قیمت ارزان تری نسبت به بقیه مکان ها دارد از این رو افراد بیشتری از آن جا خرید می کنند.

محمد یاسین شیرزادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *