مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه مرکزی کشمش اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین نوع انگور برای تولید کشمشفروشنده عمده کشمش اعلا

کشمش اعلا در انواع مختلف می باشد کشمش سبز اعلا ، کشمش پلویی اعلا ، کشمش تیزابی اعلا و.. به طور کلی کشمش اعلا و خوب باید گوشتی ، کشیده ،تمام رنگ یک دست ،دانه های یک اندازه و شیرین و عاری از پوسیدگی باشد.

درست کردن کشمش به دو صورت صنعتی و سنتی انجام می شود قیمت آن بر اساس نوع خشک شده متفاوت است این محصول با قیمت های خوب و مناسب و متفاوت در سایت های اینترنتی و حضوری می توان از فروشگاهای معتبر خریداری کنیم.

فروشگاه مرکزی کشمش اعلا

بهترین نوع انگور برای تولید کشمش

بهترین نوع انگور برای تولید کشمش برای درست کردن کشمش بهترین نوع آن انگور بی دانه می باشد انگور بی دانه که در مناطق سیستان و بلوچستان می روید برای درست کردن کشمش مناسب است چون هم گوشتی است وهم موقع استفاده از کشمش بدون دانه خوردن آن راحت تر است .

برای درست کردن کشمش راه های زیادی وجود دارد ولی بهترین راه برای درست کردن کشمش ، کشمشی است که بدون استفاده از مواد شیمیایی و گوگرد ، در هوای آزاد و در سایه و یا آفتاب درست شود همان طوری که انگور دارای ارقام مختلف می باشد کشمش نیز دارای ارقام مختلف می باشد 1- کشمش سبز که معمولا به صورت آجیل مصرف می شود 2- کشمش سیاه که معمولادر پلو استفاده می شود و به کشمش پلویی معروف است 3- کشمش مویز می باشد.

کشمش به دو صورت سنتی و صنعتی درست می شود در نوع سنتی آن خوشه های انگور را به طنابی گره می زنند ودر برابر نور آفتاب قرار می دهند با توجه به هوا که آفتاب زیاد یا کم باشد حدود 20 روز طول می کشد تا خشک شوند باید توجه داشته باشیم در مکانی باشد که از آلودگی ها بدور باشد رنگ کشمش در این روش سبز مایل به قهوه ای می باشد بعد انگورهای خشک شده را از ساقه جدا کرده ودر محیط خشک و خنک نگهداری می کنند .

در روش دیگر سنتی انگور ها را در سایه در مکانی که جریان هوا وجود داشته باشد به مدت 60 روز خشک می کنند سپس کشمش های بدست آمده را در جای خنک نگهداری می کنند در این روش تمام ویتامین های کشمش حفظ می شود ولی در کشمش آفتابی بعضی از ویتامین ها به وسیله نور خورشید از بین می روند .

به صورت صنعتی که به آن نیز کشمش تیزابی نیز می گوییند در این روش رنگ کشمش تغییری نمی کند در این روش خوشه های انگور را در محلول تیزاب قرار داده سپس آب کشی کرده بعد از آب کش کردن انگورها آنها را به محوطه ای که می خواهند خشک کنند انتقال می دهند این انگور به خاطر شیارهای که از محلول تیزاب در آن ایجاد می شود زودتر خشک می شوند و باعث می شود رنگ کشمش ها زرد رنگ باشد.

فروشنده عمده کشمش اعلا

فروشنده عمده کشمش اعلا فروشنده کشمش اعلا کشمش ها را در کارتن ها و بسته بندی های مخصوص قرار داده و آن را به فروشگاه کشمش در شهرهای مختلف می برد تا به فروش برساند.

ما نیز می توانیم از طریق حضوری و یا غیر حضوری از طریق ساست های اینترنتی این محصول را خریداری کرده تولید کننده همیشه سعی می کند که با کم کردن واسطه ها بتواند این محصول رابا قیمت مناسب تر در اختیار خریداران قرار دهد .

محمد یاسین شیرزادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *