مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید کشمش خشک

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تولید کشمش در فرعرضه کشمش خشک در ایران

کشمش خشک یکی از قدیمی ترین انواع خشکبار است که در انواع مختلف تولید می شود. کشمش خشک سرشار از انواع ویتامین ها و مواد معدنی و مغذی مورد نیاز بدن است. قیمت خرید کشمش خشک براساس تقاضای مصرف کنندگان و میزان عرضه تولید کنندگان تعیین می شود. قیمت خرید کشمش خشک را از مراجع فروش این محصول بخواهید و استعلام کنید.

قیمت خرید کشمش خشک

روش تولید کشمش در فر

روش تولید کشمش در فر در گذشته انگور را در آفتاب و یا سایه خشک می کردند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی کشمش را می توان در فر های خانگی و صنعتی نیز تولید کرد.

برای تولید کشمش در فر ابتدا فر را در بر روی حدود ۲۰۰ درجه فارنهایت قرار دهید تا گرم شود. گرم بودن فر بر میزان زمان مورد نیاز برای تهیه کشمش تاثیر گزار است. اگر فر گرم تر باشد کشمش ها زودتر خشک می شوند و اگر سرد تر باشد، مدت بیشتری طول می کشد تا زودتر خشک شوند.

  1. برای تولید کشمش انگور ها را دانه کنید و انگور های فاسد و خراب شده را جدا کنید. سپس انگور ها را بشویید و دم آن ها را بگیرید.
  2. برای نچسبیدن دانه های انگور بر روی سینی فر آن را چرب کرده و یا بر روی سینی کاغذ شیرینی پزی قرار دهید. انگور ها را با فاصله از هم درون سینی بچینید و در فر قرار دهید.
  3. در طی مدتی که انگور ها در فر هستند به آن ها سر بزنید تا زیاد خشک نشوند و اگر می توانید آن ها را پشت و رو کنید تا به طور یکسان خشک شوند. اگر دانه های انگور شما ریز باشند سریع تر و اگر درشت باشند دیرتر خشک می شوند. همچنین اگر پوست انگور ها نازک باشد سریع تر و کلفت باشد با سرعت کمتری تبدیل به کشمش خواهند شد.
  4. پس از حدود ۴ تا ۵ ساعت، اگر کشمش ها به خشکی دلخواه شما رسیده بودند سینی را از فر خارج کرده و اجازه دهید خنک شوند.

برای نگهداری کشمش های خشک شده، پس از خنک شدن آن ها را درون ظرف در بسته یا کیسه قرار دهید و در جای خشک و خنک مانند یخچال قرار دهید.

عرضه کشمش خشک در ایران

عرضه کشمش خشک در ایران عرضه کشمش خشک در ایران سابقه طولانی دارد. این محصول از قدیمی ترین و مشهور ترین خشکبار تولید شده در ایران است و امروزه به دلیل کیفیت بالا به کشور های دیگر نیز صادر می شود. دلیل کیفیت بالای محصولات تجربه زیاد تولید کنندگان و ارگانیک بودن محصولات است.

عرضه کنندگان کشمش خشک هر ساله محصولات تازه را از تولید کنندگان خریداری کرده و با بهترین قیمت و کیفیت به دست مصرف کنندگان می رسانند. شما می توانید محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی و تلفنی سفارش دهید. سفارشات شما از بهترین انواع کشمش تهیه و به دست شما خواهد رسید.

محمد یاسین شیرزادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پرشین کشمش شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *